Mustangiem do Ślubu  

Pewnie nie takiego wpisu się spodziewaliście, ale i na “prawdziwe” wpisy przyjdzie czas – być może niedługo. Nie będę się jednak deklarował, że jak nie napiszę wpisu w przeciągu kolejnych 7 dni to zgolę sobie wąsy, brodę czy brwi, bo siedem dni to przyszłość tak odległa, że nawet w najlepszych muzeach nie ma dla niej miary. Ten wpis to swoista reklama. Już od dawna odgrażałem się Mustangowi, że musi na siebie trochę zarobić (a właściwie to Nataliowa odgrażała mi :D ) i w końcu wystawiamy go pod wynajem. Specjalnie na tę okazję stworzyłem nową stronę Mustangiem do Ślubu i serdecznie zapraszam do jej odwiedzenia.

Mustangiem do Ślubu Olsztyn

Mustangiem do Ślubu Olsztyn

Czy poszukujesz nietuzinkowego auta do ślubu? Czy też nietypowego prezentu dla kogoś bliskiego? A może planujesz randkę, która ma mocno “zapunktować”? Mustang jest wspólnym mianownikiem wszystkich tych pomysłów. Lista możliwości nie zamyka się na tych kilku propozycjach! Na pewno jest okazja, o której nie pomyśleliśmy, a którą chętnie pomożemy zrealizować. Każda okazja, żeby przegonić kucyka jest mile widziana.

Mustang to w dalszym ciągu nietypowe auto na polskich drogach. Widok na tyle zapierający dech w piersiach, że ludzie zatrzymują się, pokazują palcami i kręcą głowami na wszystkie strony. A już taki staruszek jak ten wzbudza międzypokoleniowe zainteresowanie. Starsi i młodsi rozpoznają tę charakterystyczną linię i z uśmiechem na ustach podnoszą kciuk do góry (zdarzają się też inne palce w górze, ale tylko od niewychowanych kierowców). A ci, co auta nie rozpoznają, podejdą i zapytają: co to za wrak? ile pali? ile ma koni? itp. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się, czym chcecie pojawić się na ślubie i weselu – zapraszamy do współpracy.

Odpowiedzi 6 na wpis “Mustangiem do Ślubu”

 1. Pavulon napisal(a):

  nooo! widzę że nie wpadłeś do końca w wir filmów i seriali i robota.. dobra robota została wykonana !!! Bravo !!! Teraz tylko trochę drobnej reklamy tu i ówdzie i wio!

 2. natalia z ealingu napisal(a):

  extra idea :) powodzenia

 3. PIT napisal(a):

  No wkoncu!! tylko rekalama narazie slaba , na allegro nic nie znalazlem w googlach tez mi nie wyskoczylo! a wiec do roboty….. ! :)

 4. PIT napisal(a):

  poprawka : w googlach siodma pozycja ;)

 5. cielak napisal(a):

  widzę że karierę filmową robisz http://www.youtube.com/watch?v=yj1kBHcAbzw&feature=player_embedded

 6. meerge napisal(a):

  Zacznij coś tu pisać bo przestanę tu zaglądać !!

Zostaw odpowiedz