Mustangiem do Ślubu

Mustangiem do Ślubu Olsztyn
Mustangiem do Ślubu Olsztyn

Pewnie nie takiego wpisu się spodziewaliście, ale i na „prawdziwe” wpisy przyjdzie czas – być może niedługo. Nie będę się jednak deklarował, że jak nie napiszę wpisu w przeciągu kolejnych 7 dni to zgolę sobie wąsy, brodę czy brwi, bo siedem dni to przyszłość tak odległa, że nawet w najlepszych muzeach nie ma dla niej miary. Ten wpis to swoista reklama. Już od dawna odgrażałem się Mustangowi, że musi na siebie trochę zarobić (a właściwie to Nataliowa odgrażała mi 😀 ) i w końcu wystawiamy go pod wynajem. Specjalnie na tę okazję stworzyłem nową stronę Mustangiem do Ślubu i serdecznie zapraszam do jej odwiedzenia.

Mustangiem do Ślubu Olsztyn
Mustangiem do Ślubu Olsztyn

Czy poszukujesz nietuzinkowego auta do ślubu? Czy też nietypowego prezentu dla kogoś bliskiego? A może planujesz randkę, która ma mocno „zapunktować”? Mustang jest wspólnym mianownikiem wszystkich tych pomysłów. Lista możliwości nie zamyka się na tych kilku propozycjach! Na pewno jest okazja, o której nie pomyśleliśmy, a którą chętnie pomożemy zrealizować. Każda okazja, żeby przegonić kucyka jest mile widziana.

Mustang to w dalszym ciągu nietypowe auto na polskich drogach. Widok na tyle zapierający dech w piersiach, że ludzie zatrzymują się, pokazują palcami i kręcą głowami na wszystkie strony. A już taki staruszek jak ten wzbudza międzypokoleniowe zainteresowanie. Starsi i młodsi rozpoznają tę charakterystyczną linię i z uśmiechem na ustach podnoszą kciuk do góry (zdarzają się też inne palce w górze, ale tylko od niewychowanych kierowców). A ci, co auta nie rozpoznają, podejdą i zapytają: co to za wrak? ile pali? ile ma koni? itp. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się, czym chcecie pojawić się na ślubie i weselu – zapraszamy do współpracy.

6 komentarzy

  1. nooo! widzę że nie wpadłeś do końca w wir filmów i seriali i robota.. dobra robota została wykonana !!! Bravo !!! Teraz tylko trochę drobnej reklamy tu i ówdzie i wio!

  2. No wkoncu!! tylko rekalama narazie slaba , na allegro nic nie znalazlem w googlach tez mi nie wyskoczylo! a wiec do roboty….. ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *