Dzień dobry w Nowym Roku  

Tradycją już jest, że powroty do londyńskiej rzeczywistości zaczynają się od odpoczynku. Pisałem o tym zjawisku nie raz i powtarzanie się nie ma sensu. Napiszę tylko, że jest sobota, wstaliśmy o 11:00, siedzimy w domu a ja nie mam planu :) I jest mi z tym dobrze – przynajmniej dzisiaj.

Nowy rok to czas refleksji, podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, jakieś tam obiecanki-cacanki na 2010, które w moim przypadku rzadko się spełniają. Patrząc na liczbę wpisów w 2009 (37) widać, że trochę się działo. Owszem, zauważalna jest tendencja spadkowa w drugiej połowie roku ale to dlatego, że miałem dużego newsa ale nie mogłem się nim podzielić. Stąd “sezon ogórkowy”.

Co więc takiego wielkiego wydarzyło się dla mnie w 2009? Na początek skończyłem 30 lat, potem z Gwiazdą spędziliśmy Wielkanoc w Grecji (do której bardzo teraz tęsknimy bo za oknem śnieg, minusy i ogólnie nieciekawie…). Molek opóścił na dobre UK i układa sobie życie w Polsce. Kolejnym ważnym wydarzeniem był koncert B.B.Kinga na który poszliśmy z panem Tatą. W międzyczasie odebrałem mojego nowego Mustanga, którego do dzisiaj naprawiam. A od czerwca wydarzenia potoczyły się już błyskawicznie: kawalerski, podróż do Polski i ślub. Druga połowa, czy też trzecia tercja roku to powolne życie małżeńskie przeplatane jakimiś wyjściami, planowaniem świąt i przyszłości. Oraz ten, news, z którym nie mogłem się zdradzić, żeby nie psuć rodzicom (przepraszam! DZIADKOM), niespodzianki.

Jak przystało na połączoną węzłem małżeńskim podstawową komórkę społeczną – zesułem zabawkę – i w maju tego roku zostanę tatem. Myślę, że to za wcześnie żeby się podniecać więc więcej napiszę o tym później.

Podsumowaniem tego jakże ciekawego roku był niezwykle udany Sylwester. Jak zwykle od pięciu lat zorganizowany na domku w lesie. W tym roku jednak wyjątkowy bo z nową ekipą. Z niewidzianymi przez nas wcześniej osobami, które poznałem przez forum polskiego klubu mustanga. Dobrze nam się gadało na szaucie, w mailach czy forumowych potyczkach. Jakos w ogóle nie było dziwnie i bawiliśmy się naprawdę dobrze przy okazji wymyślając nowy wariant gry w kości z alkoholem jako jednym z głównych składników. Molek ochrzcił grę “alkości” a Dakota spisała wszelkie reguły w kajeciku i co ważniejsze podkreśliła wężykiem.

W zeszłym roku przebieraliśmy się za postaci z bajek a w tym roku za postaci z filmów.

Oto zapis wizualny…

Tworzenie muzyki?

Tworzenie muzyki?


Tworzymy historię - powstają alkości


Plan 'jakiegoś filmu' chyba...


...ładna spódniczka...


Marta jako Matylda


...'tis but a scratch...


King Arthur vel Queen Dakota vel Karolina


Ania jako Elle Driver


Dracula podgryza kobietę kot - w rolach głównych Jarek i Asia


Kojak na tropie szpiega z krainy deszczowcówNie znam gościa... jakiś Leonardo di Crappio czy ktoś... brzydal!!!! ;)Jane Bennett w objęciach jakiegoś przystojniaka...


Na tafli lodu - coroczna tradycja...


Szampana czas zacząć


temp -8


...


...


...Pavlito...

Odpowiedzi 3 na wpis “Dzień dobry w Nowym Roku”

 1. natalia z harrow napisal(a):

  no to wielkie kongratulations :) ucałowania :) no i wspaniałego tegoż Nowego Roku gdy zostaniesz Tata – szczególnie!!!

 2. Jurek napisal(a):

  Miniony Rok był rzeczywiście “intensywny” cokolwiek by to miało znaczyć. A jak zostaniesz TATĄ (a ja dziadkiem – w innej wersji dziadostwem) to czas jeszcze przyspieszy. Myślę że jednak w tym szczęśliwszym wymiarze. Syn to jest To. A jaka duma. Pozdrowienia dla Gwiazdy. Dbaj o Nią

 3. basia napisal(a):

  Swietna impreza jak widac :) Sciski dla Was, dla Natalii podwojne oczywiscie, bo i Natalia podwojona :) :) Tomku, Twoj stroj i make-up trafiony stuprocentowo, nie rozpoznalam Cie na zdjeciu skromnie podpisanym “ladna spodniczka”…
  Trzymajcie sie cieplo i zdrowo w tym nowym roku, mam nadzieje ze niewiele wody w Tamizie uplynie zanim znow Was ujrzymy i wysciskamy :)

Zostaw odpowiedz